Copyright © 2012-2024 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 5Maxíkova školka Ježeček
Naše školka a jesle DS Ježeček III se nachází v krásném přízemním domku se zahradou. Prostory školky jsou zařízeny nově, moderně a umožňují dětem tak mnoho aktivit pro jejich zdravý rozvoj. Naším cílem je pro děti vytvořit láskyplné a harmonické prostředí, kam Vaše dítě bude každé ráno docházet s radostí a nadšením. Vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a zdravá strava je pro nás stěžejní.
Maxíkova školka JežečekKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Na Bělici 1045/8
Praha 5 - Slivenec

PO až PÁ 7.30 až 17.00 h

Maxíkova školka Ježeček školka soukromáNabízíme
Dětská skupina Ježeček III se nachází v přízemním rodinném domě v ulici Na Bělici. Budova školky je zařízena tím nejmodernějším způsobem tak, aby dětem nechybělo nic k rozvoji jejich dovedností. Součástí je i prostorná zahrada, kde začátkem jara plánujeme vybudovat krásné, nové herní prvky. Ve skupině s kapacitou 12 dětí klademe důraz na aktuální potřeby a zájmy Vašeho dítěte a ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Naším cílem je pro děti vytvořit láskyplné a harmonické prostředí, kam Vaše dítě bude každé ráno docházet s radostí a nadšením. Vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a zdravá strava je pro nás stěžejní. Už teď se na Vás těšíme!
soukromé školce SlivenecAktivity
Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: dětská jóga, výtvarný a hudební kroužek, angličtinka apod. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí.
soukromých školek Praha 5Stravování
Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA.