Copyright © 2012-2024 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 6Javor školka
Naše školka je určena pro děti od 1 roku. Vaše dětičky u nás najdou klidné a láskyplné prostředí. Zaměřujeme se na individuální, všestranný rozvoj dítěte a postupnou socializaci. Každý má u nás dostatek prostoru pro hru a samostatně se vyjádřit. Trávíme plno času venku. Naše školka se nachází v krásných nových prostorách blízko metra Veleslavín.


U nás mají děti dostatek prostoru, klidné prostředí a dostatečnou podporu pro soustředěnou volnou hru. Naše vzdělávání je zaměřené na cílený rozvoj celé osobnosti.
Javor školkaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Adamova 466/9
Praha 6 - Veleslavín

Po - Pá: 8.00 až 17.00

Facebook
Instagram
Javor školka soukromou školkuDenní program
Program ve školce se podřizuje potřebám dětí. Aby se dítě mohlo plně koncentrovat, potřebuje nejen svobodu volby, ale i dostatek času. Společně zahajujeme den v kruhu, zpěvem, tancem, pohybem. Dozvídáme se o světě kolem nás, malujeme, tvoříme, zpíváme si, cvičíme, seznamujeme se s angličtinou. Učíme se fungovat s kamarády a kamarádi zase s námi.
soukromé školce VeleslavínPět pilířů
Individualita
Každé děťátko má u nás jistotu individuálního přístupu a rozvíjí se tím směrem, který potřebuje a je mu vlastní.

Respekt a důvěra
K dětem přistupujeme s respektem, autoritativní styl výchovy u nás nemá místo. Budujeme důvěru mezi školkou, dítětem a rodinou.

Enviromentální přístup
Podporujeme vztah k přírodě. Zajímáme se o dění kolem nás, zkoumáme přírodu zblízka.

Stravování
Obědy dovážíme z české firmy INITA, která vaří pestrá, zdravá a moderní jídla z čerstvých surovin.

Minimalismus
V jednoduchosti je krása. Děti mají plno vjemů v okolním světě. U nás se snažíme o minimalistický přístup.
soukromou školkou Praha 6Náš tým
V našem týmu najdete lidi, kteří jsou svědomití, milí a trpěliví. Vaše děti u každého z nich naleznou pečující a otevřenou náruč. Pro každého z nás je zásadní dodržovat dohodnutá pravidla a vést děti ke správným hodnotám.
soukromé školkyJídelníček
Moderní a nutričně vyvážené jídlo je u nás standardem. Nepostradatelnou součástí je pitný režim — po celý den je k dispozici voda a neslazený čaj. Jídlo dovážíme z Restaurantu Fort Roxy, INITA, zařízení školního stravování.