Copyright © 2012-2024 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 10Prague International Academy
Ve školce se nám podařilo spojit prestižní předškolní výchovu s rodinnou atmosférou zábavné školky pro děti od 2 do 6 let. Naše děti se cítí jako v domácím prostředí. Anglický lektor zajišťuje výuku angličtiny celý den. Máme pro děti bohatý program - výtvarné, hudební, divadelní aktivity, výuku flétny, jógu, taneční/ baletní průpravu, pobyt na školní zahradě, na dětském hřišti, procházka, návštěvy divadel, výstav apod.

Nově jsme otevřeli francouzskou ,německou a ruskou třídu. 
Od 1.9. 2021 také zahajujeme školní výuku pro žáky 1.stupně ZŠ. 
Prague International AcademyKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Dykova 543/31
Praha 10 - Vinohrady

Facebook
Prague International Academy soukromých školkáchNovinky
PRAGUE INTERNATIONAL ACADEMY, Dykova 31, Praha 10 - Vinohrady-
rozšiřuje své prostory a zřizuje od 2:1 2023 také JESLE pro děti od 6 měsíců do tří let.
K dispozici zahrada ve vnitrobloku domu, trpělivý, příjemný odborný personál a flexibilní pracovní doba.

Přihlášky: mobil: 605 999 737 , nebo e-mail: vladimira.vaclavkova@seznam.cz
soukromými školkami VinohradyPRÁZDNINOVÉ ŠKOLKY
NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ PRÁZDNINOVOU ŠKOLKU A PRÁZDNINOVÝ KLUB PRO VAŠEHO PŘEDŠKOLÁČKA I DĚTI , KTERÉ UKONČILY 1.TŘÍDU ZŠ, TEDY PRO DĚTI OD 2 - 7 LET

- červenec i srpen 2020.

JEDNOTNÁ CENA ZA MĚSÍC : 1/ PIA - DYKOVA 31 , PRAHA - VINOHRADY , / angličtina s rodilým mluvčím celý den/...... 14 900 ,/ měsíc , strava: 150/ den. , 2/ VINOHRADSKÁ ŠKOLKA, DYKOVA 31, PRAHA - VINOHRADY : / anglické bloky/..... 8.800 / měsíc , strava 150/ den, hezké prostředí, laskavá péče, vstřícnost.

VOLEJTE na mobil: 605 999 737 nebo e-mail: vladimira.vaclavkova@seznam.cz
soukromé školce Praha 10O nás
Podporujeme přátelské vztahy mezi dětmi v laskavém prostředí. Nedílnou součástí života studentů PIA jsou zážitkové programy. Absolventi PIA jsou perfektně připraveni k přijetí do prvního ročníku ZŠ / Year 2.

Školka splňuje všechny stanovené hygienické a bezpečnostní normy. Stěny jsou ošetřeny speciálním nátěrem, který prokazatelně absorbuje bakterie a viry. Stravu připravujeme sami pouze z kvalitních surovin. Školka se nachází v klidném prostředí Dykovy ulice na Vinohradech s vlastní zahradou ve vnitrobloku.
soukromé školkyPersonál
V naší soukromé školce učí pouze zkušení pedagogové. Vaše dítě u nás dostane skvělou jazykovou průpravu nejen v češtině, ale díky našemu anglickému učiteli i v angličtině.

Přijďte nás navštívit!