Copyright © 2012-2024 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 9Babyboom
Náš klubík se nachází ve Vysočanech poblíž metra Vysočanská. Sídlíme v přízemí obytného domu a v docházkové vzdálenosti máme park Podvinní, kde je několik dětských hřišť, kam si chodí děti každý den dopoledne hrát. Klubík je malý, domácího typu, proto je v něm útulná a přívětivá atmosféra.

K dispozici máme tři samostatné herničky. Po vstupu do školičky je předsíň, kde má každé dítě svůj box na osobní věci. Dále pak místnost, kde tvoříme a vyrábíme a kde je také jídelní koutek, který je rozvržen tak, aby se děti cítili při svačince příjemně. Hrací místnost plnou hraček s velkým bílým fatboyem, na kterém mohou děti odpočívat a vychutnávat si chvíle s knížkami. A nakonec zvláštní relaxační místnost, kde posloucháme a čteme pohádky.
BabyboomKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Krátkého 250/4
Praha 9 - Vysočany

Po - Pá 7:00 - 18:00 hod.

Facebook
Babyboom soukromých školekDenní program
8:00 - 9:00 Příchody dětí
9:00 - 10:00 Rozcvička a hry
10:00 Svačinka
10:15 - 11:00 Rozvojové aktivity
11:00 - 12:15 Venkovní aktivity
12:30 - 13:00 Oběd
13:00 - 15:00 Odpočinek / spánek (vyzvednutí dětí)
15:00 Svačinka
15:30 - 18:00 Odpolední program, volné hry a odchod domů
Program se může měnit s ohledem na změnu počasí nebo při plánovaných výletech.
soukromá školka VysočanyAktivity ve školce
Výtvarný kroužek
Malujeme, kreslíme, vystřihujeme, lepíme. Učíme se poznávat různé techniky a materiály.

Hudební kroužek / zpívánky
Děti doprovází klávesy pomocí různých hudebních nástrojů. Společně zpíváme nejrůznější písničky a k tomu si i zatančíme.

Cizí jazyk
Učíme se základy angličtiny formou hry, pojmenováváme věci, učíme se barvy a počítat.

Pyžamkové party
Konají se jednou za měsíc od pátku 18.00 do soboty 9.00. Umožňují dětem strávit večer se zábavným programem a přespání ve skupině jiných dětí, zatímco rodiče mohou zajít do kina, do divadla nebo na večeři ve dvou. Jedná se o hlídání dětí se zábavným programem a večeří.
soukromým školkám Praha 9Proč právě my?
- individuální přístup
- rodinná atmosféra
- výuka cizích jazyků
- moderní hřiště kousek od školky
- otevírací doba až do 18 hodin
- zápis během celého roku
- výborná dostupnost MHD
soukromé školkyNaše filosofie
Dáváme přednost individuálnímu přístupu ke každému dítěti, snáze se tak zařadí do kolektivu a přizpůsobí se měnícím se okolním podmínkám, a přitom je možné rozvíjet jeho nadání, prohlubovat jeho znalosti a otvírat před ním všemožné obzory. Věříme v prostředí, které dětem umožňuje prostřednictvím pestré palety aktivit, lekcí a her objevovat rozmanitý a fascinující svět kolem nás. Dítě okolo třetího roku je obvykle připravené a samo si přeje vstoupit do skupiny vrstevníků, komunikovat, navazovat přátelství, poznávat různé formy komunikace, svářet se a smiřovat, prát se a obhajovat svůj názor.Úzce spolupracujeme s rodiči, veškeré povahové rysy dítěte jim sdělujeme a hovoříme o nich.