Copyright © 2012-2020 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 9Victoria School
Jazyková mateřská škola pro děti od 2 do 6 let. Rodinná atmosféra pomáhá dítěti s adaptací na nové prostředí. Budova školky se nachází v domku se zahradou v klidné rezidenční čtvrti v Újezdě nad Lesy blízko Klánovického lesa. Všechny prostory jsou vkusně a zábavně dekorovány motivy s pohádkovými postavami.

Nabízíme pevnou koncepci, nadstandardní vzdělávací program a individuální přístup ke každému dítěti v málopočetných třídách v úzké spolupráci s rodiči.

S výchovou dětí a výukou angličtiny máme téměř 10 let zkušeností a svou práci milujeme. Výuku vedeme pomocí moderních vyučovacích metod kombinovaných s funkčními prvky alternativních přístupů. Klademe důraz na vnitřní motivaci. Plně kvalifikovaní učitelé a rodilí mluvčí s pedagogickým vzděláním pracují s něhou a porozuměním na kvalitním vzdělání a na podpoře rozvoje osobnosti každého dítěte. Vedou děti k diskuzi, experimentování, řešení problémů, k práci na kolektivních a samostatných projektech, k prezentaci vlastní práce i přijímání zodpovědnosti. U mimořádně nadaných dětí rozvíjíme talent všemi možnými prostředky a vzdělávacími postupy.

V přirozeně navozeném rodinném bilingvním prostředí se daří dětem osvojit si anglický jazyk nenásilným způsobem s lehkostí a hravostí bez zbytečných stresů.

MOTO: Největší dary, které může dítě dostat jsou otevřená mysl, laskavé srdce a tvůrčí nadšení
Victoria SchoolKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Luníkovská 2454
Praha 9 - Újezd nad Lesy

Po - Pá 8:00 - 18:00 hod.

Victoria School soukromou školkuDenní program
08:00-09:00 Příchod do školky-volná hra
09:00-09:30 Ranní kruh
09:30-10:15 Svačina
10:15-11:00 Pobyt venku
11:15-12:00 Oběd
12:00-12:20 Čtení pohádky, relaxace při hudbě, příprava na spánek
12:20-13:00 Řízená činnost, popolední spánek
13:00-14:00 Volná hra dětí
14:00-14:30 Svačina
14:30-16:00 Pobyt venku, odpolední anglické hrátky
16:00-18:00 Svačina a odpolední inspirace
soukromých školkách Újezd nad LesyVzdělávání
Nabízíme kvalitní vzdělávací program v českém a anglickém jazyce, nadstandardní aktivity a letní prázdninový program.
Vzdělávacím záměrem naší školky je individuální přístup k dětem s cílem rozvíjet jejich potenciál, talent a nadání.
Vzdělávací program zahrnuje výuku anglického jazyka s rodilým mluvčím.

Speciální výukový program byl vytvořen ve spolupráci s Centrem nadání a Mensou ČR pro nadané děti.
Zábavnou formou her, písniček a říkadel otevíráme brány k prvním kamarádstvím, sebepoznání a jazyku, který jim již nikdy nebude cizí!
Pevnou součástí denního režimu je předškolní příprava a bloky Montessori. Máme pestrou nabídku aktivit a výletů.
Jezdíme na koních, do solné jeskyně, do lesa i do divadla, hrajeme na klavír a flétnu, plaveme, cvičíme i vaříme.
Vyzkoušeli jsme mokrou hlínu hrnčířského kruhu, ale i výrobu sopky.

Pro děti od 3 do 6 let máme otevřen ANGLICKÝ ODPOLEDNÍ KLUB zahrnující intenzivní dvou či tříhodinové bloky, ve kterých si děti osahají živost a krásu angličtiny.
Naučí se reagovat a komunikovat v přirozených situacích vycházejících z přirozeného režimu dne.
soukromým školkám Praha 9Aktivity a kroužky
Plavání
Každé pondělí jezdíme do Horních Měcholup do bazénu se slanou vodou, kde se děti učí základům plavání.

Flétna a Klavír
V rámci dopolední výuky učíme děti zdravému dýchání, hrajeme a pískáme si pro radost. Co již zvládneme na flétnu, dokážeme i na černo bílých klapkách klavíru.

Koníci
Když vysvitne sluníčko, vyrážíme na jízdárnu, kde si pod dohledem zkušené paní trenérky užíváme pohledu ze sedla.

Keramika
Od podzimu 2011 tvoříme z hlíny pod vedením pana hrnčíře Aleše Kuny. Každou hodinu si děti vyrobí jeden výrobek.

Výlety
Pravidelně jezdíme na výlety. K nejoblíbenějším patřily výlety do Toulcova Dvora na program o mláďátkách, do Městské knihovny na Praze 1, do Podmořského světa a Planetaria. Máme za sebou výpravu na středověký hrad i objevování pokladů dýňové farmy.

V zimním období jezdíme do solné jeskyně, v létě na školku v přírodě. V letních měsících organizujeme příměstský tábor pro děti nezapsané k celoroční docházce. Cena pro 1 dítě je 500 Kč/den + stravné.
soukromé školkyStrava
Obědy zajišťuje a dováží firma Ekolandia, se kterou máme vynikající zkušenosti. Jejich vaření je vynalézavé, chutné i tradiční. Ač se to zdá být v české kuchyni neuskutečnitelné, dokáží v této firmě skloubit tradici a zdraví. A co je hlavní: dětem neobyčejně chutná!

Rychle a zdravě se rozvíjející dodavatel nutričně hodnotných jídel. Jídelníček je sestavován ve spolupráci s RnDr. Pavlem Suchánkem, výzkumným pracovníkem Praha IKEM se zaměřením na vliv výživy a pohybové aktivity na zdraví člověka tak, aby jídlo bylo vyvážené a zastoupení jednotlivých skupin potravin bylo optimální.

Firma Ekolandia je naším váženým dodavatelem již tři roky. Díky vyváženosti a znalosti dětských libůstek se mistrům kuchařům daří úspěšně zařadit do jídelníčku i méně obvyklé suroviny a kombinace chutí. Děti si jejich jídla umějí vychutnat. Společné jídlo je každý den vzácnou událostí a příjemným zážitkem.
Victoria School soukromou školkouPersonál
Ing. Dana Robertson
(majitelka školky)

Dlouholetá manažerská zkušenost paní Robertson z různých oborů podnikání vnáší do zázemí a chodu školky cit pro detail a kompaktní řád. Je maminkou dvou dcer a dokáže přesně postihnout potřeby dětí. Posouvání dětských horizontů s něžností a porozuměním je pro ni samozřejmostí.

Markéta Hamilton
(ředitelka)

Učitelka MŠ s bohatými zkušenostmi předškolního vzdělávání z Anglie a Norska. Organizátorka volnočasových aktivit. V roce 2011 dokončila studium pro ředitele škol a školských zařízení úspěšnou obhajobou závěrečné práce na téma: „ Metodika výuky anglického jazyka v mateřské škole.“
Absolvované kurzy:
První pomoc u dětí ( Český červený kříž)
Zdravotník zotavovacích akcí ( ČČK)
Angličtina ve školkách ( Akcent International House Prague)
Pohybový seminář- Podzimní roztančení ( Portál)

Dani Lee Hadaway
(učitelka)

Tato pětadvacetiletá američanka je bakalářem humanitních věd a to lingvistiky, dvouoborově s moderním tancem. V srpnu dokončila TEFL, učitelské studium pro výuku angličtiny jako druhého jazyka. Má rozsáhlé zkušenosti s dětmi od předškolního věku až po studenty středních škol a to převážně z Japonské Nagoy, kde pracovala, žila a studovala 5 let.

John Cody Hudson
(učitel)

John pochází z USA, Florida. Má vystudovanou historii na univerzitě South Florida. Během studentských let asistoval svému otci při trénování mladších žáků ve fotbale. Má zkušenosti s předškolními dětmi z asistenční práce. Je hudebníkem, hraje na flétnu a kytaru. Je nesmírně trpělivý a děti s ním užijí spoustu legrace. Umí motivovat k systematické práci i ty nejmenší


Irena Kostínková

Učitelka mateřské školy s láskyplným přístupem a dlouholetými zkušenostmi. Věnuje se předškolní přípravě a výtvarným aktivitám.