Copyright © 2012-2021 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 8Soukromá Školička Filipínek
Jsme tu pro Vás každý všední den od 7:00 do 17:30 hod.

Nabízíme několik možností docházky.

Máme kapacitu 20 dětí, které jsou rozdělené dle věku a schopností na 2 třídy po 10.

K dispozici máme 2 velké hrací místnosti, 1 místnost na spaní a zahrádku.

Přijímáme děti od 1 roku. O Vaše děťátko se staráme s láskou, trpělivostí a především s neustálým úsměvem.

Ke každému dítěti přistupujeme individuálně a respektujeme přání rodičů.

Podporujeme nácvik bez plenek a samostatnost dětí. Ke svačinkám máme každý den ovoce, zeleninu a neustále motivujeme k pití.
Soukromá Školička FilipínekKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Na Návrati 369/10
Praha 8 - Březiněves

každý všední den od 7:00 do 17:30 hod.

Soukromá Školička Filipínek soukromou školkouVzdělávací program a školkovné
Dodržujeme vzdělávací program pro MŠ. Na každý týden jiné téma. Kroužky jsou v rámci každodenní výuky. Dětem se věnujeme celý den, žádná televize, čteme pohádky, malujeme, tvoříme a cvičíme. Také se učíme anglický jazyk, výuka probíhá především hrou.
Školkovné se platí předem a je v něm vše zahrnuto (pleny, strava, pitný režim, dárky k narozeninám, akce pro děti apod.). Ke každé docházce lze vybrat náhradu za absence.

CELODOCHÁZKA - 6800 Kč
POLODOCHÁZKA - 5800 Kč
INDIVIDUÁLNÍ DOCHÁZKA –rozepsáno na našem webu

Můžete si kdykoliv domluvit prohlídku školky či na cokoliv se zeptat. První adaptační TÝDEN ZDARMA.
soukromými školkami BřeziněvesNabízíme
Naší prioritou je Vaše dítě. Děláme vše pro to, aby u nás bylo šťastné. Předností této školičky je profesionalita a cílem spokojený úsměv na tváři každého předškoláčka. Ke každému přistupujeme individuálně. Poskytujeme 100% péči a dětem zábavnou formou rozvíjíme rozumové, řečové, pohybové, výtvarné a hudební schopnosti. Vše probíhá metodou oblíbených her. Personál se skládá z kvalifikovaných vychovatelek, které mají rády děti a každý den s nimi hrají zábavné a nové hry. O mrňousky se staráme dle Vašeho přání a respektujeme všechny požadavky.

Můžete si kdykoliv domluvit nezávaznou schůzku na vytvoření cenové nabídky na individuální docházku.
soukromá školka Praha 8Kroužky
Každý den je věnovaný některému z kroužků. Tyto kroužky jsou uhrazeny v rámci školkovného, nic navíc se tedy neúčtuje. Vše je uzpůsobeno dětem každého věku. Mrňousky do ničeho nenutíme, upřednostňujeme spíše motivaci.

kreativní - podporují fantazii, jemnou motoriku, spolupráci, soustředění
výtvarný - malba, děti se učí, že v každé namalované lince je umění
dramatický - divadélko, děti se zapojují, výborné pro vývoj řeči a využití paměti, hra s hlasem a různých rolí
ekologický - vztah k přírodě, názorné ukázky druhů květin, zvířat, společné sázení a péče o rostliny a domácí mazlíčky
pohybový - hry zaměřené na pohyb, hýbání na hudbu, sporty a především společná zábava podporující radost z pohybu
angličtina - zábavnou formou, pomocí her a písniček vytváříme základy anglického jazyka
čtení - každý den dětem s láskou čteme pohádky
předškoláček - poznávání písmenek, čísel, barev, značek, tvarů, profesí, ročních období atd.
soukromé školkyStrava a pitný režim
PITNÝ REŽIM
Dohlížíme na dostatečný pitný režim v průběhu celého dne. Každé díte má svůj hrneček. Nápoje obměňujeme: voda, mléko, džus, čaj atd.

STRAVOVÁNÍ
Každý den mají děti zeleninu a ovoce. Svačinky zdravé a chutné. Obědy jsou dováženy z Jídelny Na Marjánce. Jídelníček vypsaný na celý týden naleznete vyvěšen v šatně.
Soukromá Školička Filipínek školka soukromáPersonál
VERONIKA LAKOMÁ
vedoucí Školičky Filipínek , akreditace MŠMT (vývojová psychologie, pedagogika MŠ, první pomoc)
"Tuto školku jsem zakládala jako matka 2 dětí, tedy tak, abych do ni s radostí zapsala své ratolesti a netrnula doma hrůzou, co se tam děje :).
S touto myšlenkou jsem také vybírala učitelky, se kterými jsou děti veselé a v bezpečí. Věřím, že si je Vaši mrňousci zamilují a do školičky tak budou chodit s radostí. S potěšením Vám představuji své kolegyňky..."

ANDREA KRAFTOVÁ
Zkušenosti: vychovatelka v dětském domově, vychovatelka ve speciálně pedagogickém centru, několik let učitelka v mateřské školce, akreditace MŠMT (psychologie, první pomoc, pedagogika), 3 děti

"Dětem nabízím vlastnosti jako jsou láska a trpělivost, v předškolním věku to potřebují nejvíc. Moc se těším na usměvavé a rozzářené tvářičky všech dětí, aby do školky chodily s velkou radostí, protože to potom naplňuje i moji radost z práce, kterou dělám a kterou mám ráda."

MARKÉTA DRABÍKOVÁ
Zkušenosti: asistentka pedagoga, učitelka v MŠ, akreditace MŠMT (psychologie, pedagogika, speciální pedagogiky), 1 dcera

"Mám ráda děti a dětský svět plný radosti, her a smíchu. Pokud se na dětské tvářičce objeví slzička, vždy se snažím vymyselt nějakou lumpárnu, aby jí co nejdříve vystřídal smích. Když je stýskavá nálada,ráda utěším a potulím. Jsem přesvědčena, že chválit a povzbuzovat nejen děti, je jedna z nejdůležitějších věcí. Dětská očička plné radosti a štěstí naplňují můj život."


LADISLAVA JAHODOVÁ
Zkušenosti: vedení volnočasových aktivit dětí, plánování a řízení výletů a kulturních akcí pro děti, zdravotní sestra na kojeneckém oddělení, 3 děti, 5 vnoučátek
"Mám ráda děti a těším se na společně strávené chvíle s nimi. Vždy jsem si přála pracovat ve školce. Děti jsou pro mě největší radost. Ve školce mi říkají "babičko" a já je beru všechny, jako kdyby byly moje další vnoučátka :). Mohou se těšit na spoustu lumpáren, her a také pomazlení se mnou."