Copyright © 2012-2018 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu | Kontakt
soukromé školky Praha 10Prague International Academy
Dovolte nám, abychom Vám s radostí oznámili, že v klidné čtvrti Královských Vinohrad na prestižní adrese v ulici Dykova 31 otvíráme začátkem akademického roku, tedy 4. září 2017 Prague International Academy (PIA). Její součástí se také stává elitní jazyková školka / Preschool – PIA, která je určena pro nadané děti ve věku od 3-6 let. Děti mladší tří let jsou po dohodě také vítány.

“Kvalitní předškolní výchova a vzdělávání jsou prvním a nejdůležitějším krokem do úspěšného a šťastného života Vašeho dítěte.“
Prague International AcademyKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Dykova 543/31
Praha 10 - Vinohrady

O nás
Podporujeme přátelské vztahy mezi dětmi v laskavém prostředí. Nedílnou součástí života studentů PIA jsou zážitkové programy. Absolventi PIA jsou perfektně připraveni k přijetí do prvního ročníku ZŠ / Year 2. Jsme zaměřeni na rozvoj elitní češtiny. Využíváme hudbu a prvky tvořivé dramatiky (specializace našich vyučujících).

Děti školky Prague International Academy se mohou stát součástí přípravky Studentského divadla Praha (SdP). Přípravka SdP účinkuje v dopoledních představeních předních pražských divadel, uvádí autory české i světové literatury. Mnoho prostoru dáváme také přirozenému pohybu dětí a rozvíjíme pohyb jevištní. Zvýšený důraz klade naše školka na zdravý životní styl, kvalitní stravování je samozřejmostí.
Personál
Učitelé Prague International Academy jsou nadšení pedagogové s teoretickou i praktickou zkušeností se vzděláváním dětí předškolního a mladšího školního věku. Osobnost každého z našich studentů je jedinečná, nezaměnitelná a to je skutečnost, která nás nepřestane bavit a inspirovat.

Angličtinu vyučujeme ve spolupráci s učiteli – rodilými mluvčími. Angličtina se tak přirozeně stává dalším jazykem, kterým dítě běžně komunikuje.