Copyright © 2012-2020 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 6MŠ Duhovka Pevnostní
Mezinárodní česko-anglická montessori Mateřská škola Duhovka nabízí výukový a vzdělávací program pro děti ve věku od 1,5 do 6 let. Školka Duhovka je členem AMS (American Montessori Society) a je součástí uceleného česko-anglického montessori vzdělávacího systému Duhovka pro děti a mládež od 1,5 roku do 19 let.

V našich třídách se dětem společně věnují anglicky i česky hovořící montessori pedagogové. Děti se tak s cizím jazykem setkávají a osvojují si ho v reálných a přirozených situacích. Ve školce Duhovka vytváříme kvalitní prostředí, které podporuje přirozenou zvídavost dítěte a pomáhá plně rozvinout jeho potenciál v duchu myšlenky: "Pomoz mi, abych to dokázal sám".
Rodiče mohou vybírat z nabídky programů: dopolední (3 nebo 5 dní), celodenní (3 nebo 5 dní) a All Inclusive. V ceně školného je zahrnuta logopedie a poradenské služby psychologického centra. Školka nabízí možnost slevy ze školného na sourozence.

Ve školce máme dvě nové třídy pro batolata.
MŠ Duhovka PevnostníKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Pevnostní 657/6
Praha 6 - Střešovice

Po - Pá 8:00 - 18:00

MŠ Duhovka Pevnostní soukromými školkamiO školce
Školka Duhovka nabízí exkluzivní a moderní zázemí vybavené nejlepšími výukovými montessori pomůckami a materiály, které propojují tělo a mysl a pomáhají dětem učit se prostřednictvím zcela nenucené činnosti. Při výuce, v níž převládá učení skrze proces pozorování, manipulace s pomůckami, individuální i skupinová práce, jsou zapojovány všechny smysly. Dítě vstřebává informace vlastním tempem a bez tlaku. Dostatečný počet montessori pedagogů na počet dětí ve třídách umožňuje individuální a laskavou péči s respektem k rozvoji jedinečné individuality, osobní síly a sebekázně každého dítěte. Jedno dopoledne v týdnu navíc obohacujeme program dětí o sportovní aktivity v TJ Sokol, v jehož rámci se zaměřujeme na rozvoj sportovní všestrannosti dětí.
soukromých školek StřešoviceTvořivá atmosféra v česko-anglickém prostředí
Školka Duhovka - Kozlovská je situována v prvorepublikové, citlivě zrekonstruované vile v atraktivní lokalitě Prahy 6 - Hanspaulky. Děti využívají k objevování a poznávání světa zahradu vily s herními prvky, horolezeckou stěnou a elegantním zahradním designem přátelským k dětem. Interiér vzdušné a designově zajímavé vily je vybaven kvalitním ergonomickým nábytkem z ekologických materiálů a bohatou škálou montessori pomůcek, výukových materiálů a knih v českém i anglickém jazyce.
soukromou školku Praha 6Duhovkové kroužky
Školka Duhovka nabízí široký výběr kroužků v českém a anglickém jazyce - sportovně zaměřené (kupříkladu jóga, judo, lezení) a dále tvořivé, umělecké kroužky jako například keramika, drama, flétna nebo hudba a tanec.
soukromé školkyStravování
V Duhovce dětem nabízíme stravování v souladu se zásadami zdravé výživy a hygienickými normami pro děti předškolního věku, na výběr je vždy masové či vegetariánské menu. Nabízíme pestrou skladbu obědů a svačinek, které jsou připravovány z čerstvých surovin od farmářů či z bio produkce.
MŠ Duhovka Pevnostní soukromým školkámBezpečné prostředí a spolupráce s rodiči
Nám v Duhovce záleží na otevřeném a laskavém přístupu ve vztahu k dětem, snažíme se zapojovat do vzájemné spolupráce i rodiče, neboť věříme, že teprve při aktivním kontaktu s rodiči je možná nejen lepší zpětná vazba, ale i možnost sdílet naše společné vize. Rádi zveme rodiče na společné zahradní slavnosti, oslavy, mimoškolkové aktivity a vzdělávací semináře. K větší interaktivitě s rodiči napomáhá také nově spuštěná webová aplikace Moje zóna, v níž lze mimo jiné nahlížet do informačního systému, sdílet informace o tom, co se děje ve třídě a školce, a také prohlížet fotografie z akcí.
soukromé školky ve Střešovicích MŠ Duhovka PevnostníProgram PlayWisely® aneb Hrajeme si chytře
Školka Duhovka nabízí také ucelený vzdělávací program pro miminka a batolata od 4 měsíců do 3 let věku, vytvořený na základě dlouholetých vědeckých výzkumů o celostním vývoji dítěte v raném období života. Cílem programu je aktivovat a naladit všechny mozkové buňky pro jejich optimální činnost a vytvořit pevná neuronová spojení, která se stávají základem mozkové a pohybové obratnosti dítěte. Základem PlayWisely® programu je sada speciálních výukových karet, které jsou variací obrázků, zvuků, slov, čísel, barev, velikostí a tvarů. Ve spojení s metodou orientace ve směrech tvoří ojedinělý balíček aktivit přinášejících dítěti radost z pohybu, poznávání a učení se.
MŠ Duhovka Pevnostní v Praze 6Česko-anglický příměstský tábor
Školka Duhovka pořádá o letních prázdninách česko-anglický příměstský tábor s prvky montessori pedagogiky pro děti ve věku od 3 do 8 let, který se každoročně koná v krásné a klidné lokalitě pražské Hanspaulky v Praze 6. Děti čekají tematicky bohaté programy pod vedením zkušených lektorů a učitelů.