Copyright © 2012-2023 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 8Maxíkova jazyková školka a jesle Karlín
Jazyková školka a jesle Praha 8 – Karlín se nachází v budově Mississippi House, jenž je součástí administrativního centra River City Prague. Školka byla otevřena v r. 2023 po náročné a nákladné rekonstrukci. Školka nabízí kapacitu až 48 dětí. Přijímáme děti od 1 roku až do předškolního věku. Vašim dětem nabízíme překrásné prostředí milé školky, které probouzí v dětech zvídavost, tvořivost a vede je k samostatnosti. Zkušený a kvalifikovaný personál, který svou práci dělá srdcem, je samozřejmostí, stejně tak výuka anglického jazyka, která probíhá pod vedením rodilého mluvčího. Těšit se můžete na nabitý program zahrnující nejen nejrůznější sportovní a pohybové aktivity, ale také kroužky vedoucí k všestrannému rozvoji osobnosti dítěte. Kapacita je omezená, zájem obrovský, doporučujeme registraci dítěte min. 1 rok předem.

Adresa: Karolinská 706/3, Praha 8 – Karlín, River City Prague - Mississippi House (vedle Danube House)
Maxíkova jazyková školka a jesle KarlínKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Karolinská 706/3
Praha 8 - Karlín

Facebook
Maxíkova jazyková školka a jesle Karlín soukromou školkouNabízíme
Jsme soukromé zařízení poskytující předškolní péči dětem ve věku od 1 roku do 7 let věku. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Prostory školky byly kompletně zrekonstruovány v létě 2023. K dispozici i rodilý mluvčí, dětský psycholog, logoped, pestré aktivity.

soukromou školku KarlínAktivity
Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: sportovně-pohybový kroužek, jóga, hudební kroužek s flétnou, Malý Šikula a samozřejmě výlety a divadýlka a mnoho dalších aktivit. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařské kurzy. Výuku cizích jazyků zabezpečují rodilí mluvčí.
soukromých školkách Praha 8Strava a pitný režim
Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA.
soukromé školkyPersonál
V našem týmu pracují chůvy, pedagogičtí pracovníci, zdravotní sestry i rodilí mluvčí, muži i ženy, mladší i starší. Všichni máme ale jedno společné – milujeme děti a práci s nimi!