Copyright © 2012-2023 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 7Malý průvodce
V útulném Hnízdě ve Veverkově ulici č. 29 jen kousek od Letenských sadů se vaše mrně bude cítit v bezpečí. V dětské skupině si vybuduje první sociální kontakty a zahájí „společenský život“ pod laskavým dohledem a v péči profesionálních chůviček.

Díky jejich respektujícímu přístupu budou moci přirozeně prožívat své emoce a zdravě je rozvíjet.. Kontaktní výchova, objetí, něha a vlídnost jim pomohou učit se vyrovnávat i s nepříjemnými pocity, jako vztek nebo stýskání, v bezpečném a podporujícím prostředí.
Malý průvodceKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Veverkova 29
Praha 7 - Holešovice

po – čt 8:00 – 16:00
pá 8:00 – 12:00

Malý průvodce soukromá školkaRESPEKTUJÍCÍ PŘÍSTUP
Profesionální tým chůviček Malého průvodce (https://maly-pruvodce.cz/nas-tym/ prochází pravidelným vzděláváním, v němž jsou zohledňovány principy respektující výchovy. To významně napomáhá skutečnosti, že z dětí vyrůstají jedinečné a zdravě sebevědomé osobnosti. V souladu motta „S respektem pod moudrými křídly“ je Hnízdo Malého průvodce bezpečný prostor, ve kterém může každé dítě svobodně rozvíjet svoji jedinečnost. K jeho potřebám, zájmům, pocitům a projevům přistupujeme za všech okolností s respektem a laskavostí.
soukromé školce HolešoviceDENNÍ HARMONOGRAM
HNÍZDO je otevřeno každý všední den včetně letních prázdnin od  8:00 do 16:00. Nabízí možnost celodenního (8:00 – 16:00) nebo půldenního (8:00 – 12:00 nebo 12:00 -16:00) skupinového hlídání pro děti ve věku 1 – 3 (4) roky. Po příchodu dětí odcházíme většinou do blízkého okolí (hřiště kostelní, stromovka), kde trávíme čas hrami a „objevováním světa.“ V útulném a pohodlném Hnízdě zůstáváme pouze za nepříznivého počasí.

Režim dne je uspořádán na dvě poloviny. V případě využití pouze dopoledního provozu si rodiče odvádějí děti v 12:00 hodin z Hnízda ve Veverkově ulici. Odpolední vyzvedávání probíhá v 16:00 hodin na hřišti v Kostelní ulici (http://www.hristepraha.cz/hriste/mapa/kostelni) nebo v Hnízdě. O konkrétním místě rodiče informujeme s předstihem prostřednictvím aplikace WhatsApp. Pro děti, které tráví v Hnízdě celý den, je zajištěný oběd, jenž zajišťuje firma Polévkárna.
PŘIJĎTE SE NEZÁVAZNĚ PODÍVAT
Rádi vám představíme naše chůvičky a seznámíme vás s prostory a atmosférou Hnízda Malého průvodce osobně. Termín setkání je možné dohodnout na čísle +420 728 428 211 nebo mailové adrese: info@maly-pruvodce.cz