Copyright © 2012-2018 Soukrome-skolky-praha.cz | Registrace do katalogu
soukromé školky Praha 6MŠ Duhovka Hanspaulka
Mezinárodní česko-anglická montessori Mateřská škola Duhovka nabízí výukový a vzdělávací program pro děti ve věku od 1,5 do 6 let. Školka Duhovka je členem AMS (American Montessori Society) a je součástí uceleného česko-anglického montessori vzdělávacího systému Duhovka pro děti a mládež od 1,5 roku do 19 let.

V našich třídách se dětem společně věnují anglicky i česky hovořící montessori pedagogové. Děti se tak s cizím jazykem setkávají a osvojují si ho v reálných a přirozených situacích. Ve školce Duhovka vytváříme kvalitní prostředí, které podporuje přirozenou zvídavost dítěte a pomáhá plně rozvinout jeho potenciál v duchu myšlenky: "Pomoz mi, abych to dokázal sám".
Rodiče mohou vybírat z nabídky programů: dopolední (3 nebo 5 dní), celodenní (3 nebo 5 dní) a All Inclusive. V ceně školného je zahrnuta logopedie a poradenské služby psychologického centra. Školka nabízí možnost slevy ze školného na sourozence.
MŠ Duhovka HanspaulkaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Kozlovská 9
Praha 6 - Dejvice

Po - Pá 8.00 - 18.00 hod.

MŠ Duhovka Hanspaulka soukromými školkamiO školce
Školka Duhovka nabízí exkluzivní a moderní zázemí vybavené nejlepšími výukovými montessori pomůckami a materiály, které propojují tělo a mysl a pomáhají dětem učit se prostřednictvím zcela nenucené činnosti. Při výuce, v níž převládá učení skrze proces pozorování, manipulace s pomůckami, individuální i skupinová práce, jsou zapojovány všechny smysly. Dítě vstřebává informace vlastním tempem a bez tlaku. Dostatečný počet montessori pedagogů na počet dětí ve třídách umožňuje individuální a laskavou péči s respektem k rozvoji jedinečné individuality, osobní síly a sebekázně každého dítěte. Jedno dopoledne v týdnu navíc obohacujeme program dětí o sportovní aktivity v TJ Sokol, v jehož rámci se zaměřujeme na rozvoj sportovní všestrannosti dětí.
soukromých školek DejviceTvořivá atmosféra v česko-anglickém prostředí
Školka Duhovka - Kozlovská je situována v prvorepublikové, citlivě zrekonstruované vile v atraktivní lokalitě Prahy 6 - Hanspaulky. Děti využívají k objevování a poznávání světa zahradu vily s herními prvky, horolezeckou stěnou a elegantním zahradním designem přátelským k dětem. Interiér vzdušné a designově zajímavé vily je vybaven kvalitním ergonomickým nábytkem z ekologických materiálů a bohatou škálou montessori pomůcek, výukových materiálů a knih v českém i anglickém jazyce.
soukromou školku Praha 6Duhovkové kroužky
Školka Duhovka nabízí široký výběr kroužků v českém a anglickém jazyce - sportovně zaměřené (kupříkladu jóga, judo, lezení) a dále tvořivé, umělecké kroužky jako například keramika, drama, flétna nebo hudba a tanec.
soukromé školkyStravování
V Duhovce dětem nabízíme stravování v souladu se zásadami zdravé výživy a hygienickými normami pro děti předškolního věku, na výběr je vždy masové či vegetariánské menu. Nabízíme pestrou skladbu obědů a svačinek, které jsou připravovány z čerstvých surovin od farmářů či z bio produkce.
MŠ Duhovka Hanspaulka soukromým školkámBezpečné prostředí a spolupráce s rodiči
Nám v Duhovce záleží na otevřeném a laskavém přístupu ve vztahu k dětem, snažíme se zapojovat do vzájemné spolupráce i rodiče, neboť věříme, že teprve při aktivním kontaktu s rodiči je možná nejen lepší zpětná vazba, ale i možnost sdílet naše společné vize. Rádi zveme rodiče na společné zahradní slavnosti, oslavy, mimoškolkové aktivity a vzdělávací semináře. K větší interaktivitě s rodiči napomáhá také nově spuštěná webová aplikace Moje zóna, v níž lze mimo jiné nahlížet do informačního systému, sdílet informace o tom, co se děje ve třídě a školce, a také prohlížet fotografie z akcí.
soukromé školky v Dejvicích MŠ Duhovka HanspaulkaProgram PlayWisely® aneb Hrajeme si chytře
Školka Duhovka nabízí také ucelený vzdělávací program pro miminka a batolata od 4 měsíců do 3 let věku, vytvořený na základě dlouholetých vědeckých výzkumů o celostním vývoji dítěte v raném období života. Cílem programu je aktivovat a naladit všechny mozkové buňky pro jejich optimální činnost a vytvořit pevná neuronová spojení, která se stávají základem mozkové a pohybové obratnosti dítěte. Základem PlayWisely® programu je sada speciálních výukových karet, které jsou variací obrázků, zvuků, slov, čísel, barev, velikostí a tvarů. Ve spojení s metodou orientace ve směrech tvoří ojedinělý balíček aktivit přinášejících dítěti radost z pohybu, poznávání a učení se.
MŠ Duhovka Hanspaulka v Praze 6Česko-anglický příměstský tábor
Školka Duhovka pořádá o letních prázdninách česko-anglický příměstský tábor s prvky montessori pedagogiky pro děti ve věku od 3 do 8 let, který se každoročně koná v krásné a klidné lokalitě pražské Hanspaulky v Praze 6. Děti čekají tematicky bohaté programy pod vedením zkušených lektorů a učitelů.